Арангелов: Доволен съм, но държим футболистите на земята

Наставникът на Септември (София) Христо Арангелов даде мнението си след победата с 3:0 над Спортист (Своге). Той похвали своите футболисти, но отчете, че е доволен от второто полувреме срещу "шоколадите".

13 Септември София - Спортист Своге

"Доволен съм от начина, по който постигнахме победата. Надиграхме категорично Своге, преди почивката създадохме много атаки на скорост, след почивката играхме малко по-различно, трябваше по-рано да затворим мача, не съм доволен от второто полувреме. Мисля, че се справяме добре. Браво на момчетата, с играта си показват своите възможности. Ако победим Локомотив (Горна Оряховица), ще отидем на бараж. Гледаме да държим момчетата на земята, те се справят перфектно. Не сме гонили баража на всяка цена, но когато играеш добре, нормално резултатите да дойдат.