Доростол (Силистра) спечели гостуването на Интер (Добрич)

Футболистите на Доростол (Силистра) спечелиха гостуването на Интер (Добрич) с 4:2 в мач от ХХVII-ми кръг на Североизточната Трета лига. Срещата ще се запомни откритата и нападателна игра на двата отбора и с отбелязаните 6 гола в двете врати. Още в началото силистренци взеха голово предимство. В 5-ата минута Симеон Симеонов простреля вратата на Ферай Алимов – 0:1. Десетина минути след това централният нападател на гостите Сонер Хюсеин удвои преднината на Доростол. В 21-ата мин. добричлии реализираха гол във вратата на Веселин Василев от пряк свободен удар – 1:2.

До края на полувремето нови пропуски на Симеон Симеонов и Сонер Хюсеин оставиха резултата непроменен. Началото на втората част започна с нов гол във вратата на домакините. Центриране от корнер на Николай Николаев и от наказателното поле Сонер Хюсеин с глава направи резултата 1:3. Няколко минути след това беше отсъдена дузпа в полза на Интер (Добрич) реализирана – 2:3. В останалите минути до края на двубоя почти всички футболисти на Доростол (Силистра) пропуснаха редица голови ситуации, като на три пъти топката удари и гредите на вратата на Ферай Алимов. Секунди преди последният съдийски сигнал Сонер Хюсеин оформи своя хеттрик за крайното 4:2.