Септември и Лудогорец с равенство в първия полуфинал за Купата при U18

Септември (София) U18 направиха равенство с връстниците си от Лудогорец в първия мач от полуфиналите за Купата на БФС. Срещата на стадион „Драгалевци“ завърши 2:2.

Левски не победи Септември в при U19

Домакините владееха инициативата и надиграха опонента си от Разград. Първото попадение падна в 15-ата минута, когато Несин Салим се възползва от грешка в отбраната на домакините и отбеляза със задна ножица. В 26-ата минута „септемврийци“ получиха дузпа след нарушение срещу Иван Аврамов. Зад бялата точка застана Симеон Александров, който нацели гредата.

В 35-ата минута Георги Иванов центрира, а Иван Аврамов засече, правейки резултата 1:1. Четири минути преди края на полувремето, домакините реализираха пълен обрат след като Красиан Колев изведе Мартин Стойчев, който преодоля двама и стреля за 2:1.

През втората част, „септемврийци“ продължиха да доминират. В 55-ата минута Лудогорец изпълни пряк свободен удар, получи се разбъркване, рикошет и Мартин Тодорски засече с глава за крайното 2:2.