Геша: Проспахме първото полувреме, получихме нелеп гол

Старши треньорът на Локомотив (Горна Оряховица) Георги Иванов - Геша коментира равенството на своя тим със Септември (Симитли). Двата тима завършиха при резултат 1:1.

Локо (ГО) взе точка в Симитли (видео)

"Не успяхме, защото проспахме първото полувреме. Започнахме много плахо и лежерно. Може би не сме свикнали на тези горещени, но това не трябва да ни е оправдание. Не изглеждахме добре през първото полувреме. Идеята ни бе да укротим мача и лека-полека да почнем да диктуваме ние събитията на терена. Допуснахме нелеп гол в края на първата част, но на полувремето се разбрахме и второто протече по по-различен начин. Можем да съжаляваме, че не си тргваме с трите точки. С оглед и на това, че имахме ситуации и на празна врата.

Все пак младостта и напрежението си казаха думата, адмирации към играта на целия отбор. Това бе мачът, в който можеше да търсем трите точки. В такива решаващи моменти младостта и опита си казаха думата.

Много мачове играем без пълния си отбор, лека-полека навлизат почти всички, но смятам, че до края на първенството има мачове, в които, ако покажем, каквото можем, ще си решим оставането.

Програмата ни бе много лоша. Нелепо загубихме някои мачове на чужд терен. В Пазарджик, в Ловеч загубихме, но футболът е така. Като се отпуснеш рано и си мислиш, че си си свършил работата се обърнат нещата.

Резултатите и голмайсторите във Втора лига ⚽

Не е лека прогрмата ни, но поне ще е последователна. Имахме почивки постоянно. Тъкмо навлезем в ритъм и пак почиваме. Това може би е една от причините да се отслабим.

Янтра са добър отбор, няколко мача ги гледах. Единствено съжалявам, че не играхме добре срещу тях. Днес можем да стъпим на една основа, на която да си върнем самочувствоето.

Всички на резервната ни скамейка бяха между 17 и 19 години и не тябваше да ги хвърлям рано в мача, за да не прегорят", заяви Геша.