Хетафе си припомни какво е победа (видео)

Хетафе победи Уеска с 2:0 в мач от 32-ия кръг на Ла Лига. Енес Юнал стана автор и на двата гола за тима на Хетафе. Той първо бе точен в 20-ата минута, а второто си попадение реализира в 52-ата. В 20-ата минута Юнал направи голова добавка с шут от близко разстояние, след като стражът Андрес Фернандес бе избил удар с глава на Хайме Мата. Седем минути след паузата Юнал стреля малко пред границата на наказателното поле след солова акция и изненада Фернандес.

Така Хетафе прекъсна серията си от 7 поредни срещи без победа в Ла Лига и заема 15-о място в класирането с 34 точки. Уеска пък е на предпоследната 19-а позиция с 27 точки като претърпя днес трето поредно поражение и е на 3 точки от спасителното 17-о място, където в момента е Елче.