Греда в последните секунди лиши Атлетик Билбао от победа срещу десетима от Бетис

Отборите на Бетис и Атлетик Билбао завършиха при резултат 0:0 в мача помежду си от 31-ия кръг на Ла Лига. Домакините от Севиля останаха с 10 души на терена още в 11-ата минута, когато Набил Фекир получи директен червен картон за груба игра. Това обаче не помогна на баските, които така и не намериха верния път към вратата на Бетис. Нещо повече, в 53-ата минута бе отменен гол след намесата на ВАР на Манди от домакините заради засада. В 84-ата минута поради засада бе анулирано и попадение на Раул Гарсия за "лъвовете" от Билбао.

Финалистът в последните две издания на турнира за Купата на краля бе много близо до победата в първата минута на добавеното време, когато Асиер Вилаибре уцели греда с удар от относително малък ъгъл.

Така Бетис е пети в класирането с 49 точки и много далеч от четвъртата позиция, а Атлетик Билбао е десети с 38 точки.

Снимка: Real Betis / Twitter