Ървинг най-резултатен при успеха на Бруклин Нетс над Ню Орлиънс Пеликанс

Кайри Ървинг реализира 32 точки при победата на Бруклин Нетс над Ню Орлиънс Пеликанс със 134:129. Гостите изиграха мача без контузените Джеймс Хардън и Кевин Дюрант, като според медиите в САЩ е много възможно тримата лидери на "мрежите" да не играят заедно отново преди края на редовния сезон, най-вече заради проблемите на Хардън с бедрения мускул.

Въпреки отсъствието на две от звездите си тимът на Стийв Неш имаше категоричен контрол над мача през второто полувреме, а влияние за това оказа и силното включване на Джо Харис, който вкара 24 точки. С 18 точки завърши Ландри Шамет, а 16 прибави Блейк Грифин.

За домакините от Ню Орлиънс, които инкасираха четвърта поредна загуба, Зайън Уилямсън вкара 33 точки, 27 прибави Брендън Инграм, докато с по 15 точки се отчетоха Лонзо Бол и Наджи Маршал.