Кош със сирената разплака Байерн Мюнхен в Милано 😲

Байерн Мюнхен допусна поражение със 78:79 (18:16, 26:11, 20:26, 14:26) от Олимпия Милано като гост в първия мач от четвъртфиналите в Евролигата.

Срещата започна равностойно, като гостите от Германия натрупаха солиден аванс от 17 точки до почивката. След паузата обаче домакините се съвзеха от шамара, който получиха в първите 20 минути и успяха да се върнат в мача, като изключителното силната последна четвърт и кош със сирената на Зак ЛъДей им донесе инфарктната победа на старта на плейофната серия в турнира на богатите.

Зак ЛъДей вкара 17 точки за Олимпия Милано, Серхио Родригес наниза 13, а Кевин Пънтър добави 11 точки. За Байерн Мюнхен над всички с 23 точки беше Ди Джей Сийли, а по 10 реализираха Уейд Болдуин и Джахуан Джонсън.

Снимки: euroleague.net