Ботев (Пд) е шампион на Елитната юношеска група до 17 години

Ботев (Пловдив) триумфира в Елитната юношеска група до 17 години - зона "Изток". Кръг преди края момчетата на Георги Онов си подпечатаха първото място. В среща от 21-ия кръг "канарчетата" се наложиха с 2:0 при визитата на Берое, а двата гола реализира Никола Гелин.

На второ място е тимът на Лудогорец, а третата позиция с равни точки си поделят Черно море и Локо Пловдив.

В U19 "жълто-черните" завършиха наравно 0:0 при гостуването на Черно море. Ботевистите изпуснаха дузпа още в 3-ата минута чрез Георги Трифонов, а двата тима направиха здрав сблъсък, в който си разделиха по едно полувреме.

При U15 Ботев и Берое не се победиха и направиха равенство 1:1. "Канарчетата" откриха чрез Ивайло Видев, а малко преди края си отбелязаха автогол.