Партизан очаквано надви Трявна

Партизан се наложи с 3:1 в Червен бряг над едноименния тим на град Трявна в мач 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Очакван успех за домакините, които обаче проспаха първото полувреме. Единствените голови положения пропиляха Димитър Димитров и Александър Александров. В 35-ата минута пък вратарят Веселин Ганчев даде знак, че ще играе с топката, изпусна я и Мартин Ширтев я вкара в мрежата му – 0:1.

За второто полувреме в игра за домакините влязоха играещия треньор Любомир Иванов и вратарят Станислав Антонов като атакуващ футболист. Именно той бе в основата на изравнителното попадение, дело на Тихомир Дамянов в 55-ата минута. Малко след това Христо Димов бе фаулиран и Калоян Тодоров реализира от дузпа за тоталния обрат в резултата. В 70-ата минута Иванов проби и центрира, към Димов, който фиксира окончателното 3:1. В оставащите 20 минути Димов уцели гредата, стреля в аут, Дамянов отблизо също на два пъти не беше точен, а юношата Владимир Василев се измъкна сам срещу вратаря, но насочи топката в тялото му.