Пещера с обрат срещу дубъла на Етър

Пещера (Галата) надви у дома с 3:1 втория състав на Етър (Велико Търново) в мач 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех на домакините с оглед събитията на терена. Началото обаче беше за гостите. Юношеската селекция на "болярите" поведе в резултата четвърт час след първия съдийски сигнал чрез Кристиян Кънчев. Скоро обаче равенството беше възстановено. Това се случи в 20-ата минута, когато Златко Радославов реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Радан Маринов.

Резултати след 27-ия кръг на Северозападна Трета лига

Голмайсторът направи обрата пълен десетина минути след почивката, когато посрещна отбитата от вратаря топка и я насочи в мрежата му. Всичко приключи в 75-ата минута, когато капитана Юлиян Младенов изпълни прецизно фаул от 22-23 метра – 3:1.