Дреновец обърна Севлиево

В Дреновец едноименният тим надигра Севлиево с 1:0 в мач 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Капитанът Ивайло Красимиров Иванов реализира единственото попадение след продължителна суматоха в 57-ата минута. През първото полувреме никой не взе превес. Съперниците създадоха по няколко голови ситуации.

Резултати след 27-ия кръг на Северозападна Трета лига

След почивката футболстите на Дреновец бяха по-добри. Освен попадението на капитана, имаха и още възможности за гол. В 70-ата минута таранът Александър Веселинов шутира, но Христо Лалев се справи. Малко след това срещу него излезе и влезлият като резерва Любомир Веселов, но и той не вкара. В последните минути севлиевци тръгнаха да изравняват, но младия вратар Юлиян Весков ги отказа с две отлични спасявания.