Заги: Спечелихме абсолютно заслужено

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич остана доволен от победата на своя тим на Ботев (Пловдив). "Белите" се наложиха с 1:0, а наставникът призна, че отборът ще продължи да гони максимума в следващите мачове.

Славия се събуди, пое въздух и стресира Ботев (Пд)

"Изиграхме един силен мач. Аз съм доволен от това, което показахме и второто полувреме. 10-15 минути преди края не ми хареса много това, което видях и противникът можеше да ни вкара гол. Ние спечелихме мача абсолютно заслужено.

Аз съм доволен от това, че създаваме положения. В определени моменти ще влизат повече голове, надявам се в следващите мачове да реализираме повече ситуации.