Локо (Пд) мачка с пет гола при жените

ЖФК Локомотив записа нова победа в Държавното първенство за жени. Възпитаничките на Ангел Славов надделяха над гостите от Риал (Ковачевци) с 5:0 на изкуствения терен на “Лаута”. Локомотив демонстрира добра игра през първата част, но “черно-белите” съумяха да реализират само едно попадение, дело на Вени Дона Сърбинска.

През втората част пловдивчанки се активизираха и вкараха още четири гола. Кристияна Димитрова бе точна в 47-та минута, три по-късно Сърбинска покачи на 3:0. Отново Димитрова направи 4:0, а Велина Кошулева оформи крайното 5:0.

На 18 април ЖФК Локомотив гостува на Севлиево Лейдис от 14:30ч.

снимка: lokomotivpd.com