Септември U16 нанесе първа загуба на Левски U16

Септември (София) U16 продължава с отлично си представяне. Юношите младша възраст на „септемврийци” победиха връстниците си от Левски с 3:0. Това бе първа загуба за „сините” от началото на сезона.

Срещата се игра на помощния терен на стадион „Георги Аспарухов”. Това е седми пореден успех за Септември от седем мача, с което тимът води класирането в първенството Зона 1, родени 2004-2005 година.

Първият гол падна в средата на първото полувреме, когато Димитър Динев засече с глава от корнер. Десет минути след подновяване на играта, Кристиян Бойчев засече директно от корнер и удвои резултата. В 70-ата минута Борислав Маринов с шут от 25 метра оформи крайното 3:0.