Любо Пенев: Едни бият със спорна дузпа, а други изравняват със спорна дузпа

Наставникът на ЦСКА-София Любослав Пенев беше крайно недоволен от съдийството в мача с Арда (Кърджали), завършил наравно 1:1. Пенев има претенции за дузпата в края на мача, с която кърджалийци изравниха резултата.

"Отсъдиха спорна дузпа в 90-ата минута. Едни бият със спорна дузпа, други изравняват със спорна дузпа. За мен няма дузпа. Представянето на главния артист... Наблюдавам го целия мач. Те са трима и искат да са в центъра на вниманието. Направих ротации и съм доволен от отбора. Първото полувреме не го изиграхме така, както очаквахме. През второто играхме на по-високо ниво, но съм доволен. Не е имало разсеяност, но отборът беше малко уморен. Нормално е. Продължаваме си по програмата и не се отклоняваме. Това не ме притеснява. Убедени сме, че това, което правим, е правилното. Всички играха добре и не правя индивидуални разбори. Вие е редно да правите разбори. Разминаваме се в разбиранията за коректно и некоректно съдийство".

Дузпа в 93-ата минута лиши ЦСКА-София от победа на "Армията" (видео+галерия)

"Който работи добре, е на терена. Ние сме група от 24-25 футболисти. Бачкане и конкуренция - така става".