Вихрен с класика в Чепинци, вече е лидер на Югозапад

Вихрен (Сандански) победи с класическото 3:0 като гост Левски (Чепинци) в среща от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига. С тези три точки момчетата на Петър Златинов вече са еднолични лидери на Югозапад с актив от 61 точки, с 2 повече от Марек Дупница. Тимът от Сандански има само победи в актива си през пролетния полусезон. Срещата започна с ранен гол.

Още във втората минута Даниел Златков засече с глава в мрежата центриране от ъглов удар. След половин час игра Димитър Макриев отново с глава вкара и второто попадение в мача. Бившият национал не спира да бележи тази пролет. През втората част Руслан Иванов с удар от границата на наказателното поле оформи и крайното 3:0. В следващия кръг Вихрен ще приеме в Сандански ФК Кюстендил.