Николов: Липсваше ни концентрация в задни позции, не сме доволни

Старши треньорът на Кюстендил Николай Николов коментира равенството на своя тим с Балкан (Ботевград) в мач от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига. Двата завършиха при резултат 3:3, но Николов не е останал доволен от срещата.

Драма и прекрасни попадения белязаха головата фиеста между Кюстендил и Балкан (видео+галерия)

“Всички, които са гледали двубоя, са останали доволни. Не ни достигна накрая малко кцентрация. Отборът на гостите е доста добър, с добри футболисти, знаят как да убиват темпото с бързи контраатаки. Не успяхме да пробием по-лесно тяхната защита. Те се завърнаха доста бързо в мача.

Виждаме силните и слабите страни на противника, знаехме, че добре се затваряти че по-слабата им част е дясната. Концентрацията ни в задни позиции на моменти изчезваше. Ние вкарахме 3, но и допуснахме 3. Когато противникът води, а ти искаш да изравниш бързо, не е толкова лесно. Все пак успяхме да се върнем в мача, но не успяхме да вкараме четвърти гол.

54 Кюстендил - Балкан (Ботевград)

Ние след всеки един такъв мач не сме доволни. Това, че играхме добре не значи, че сме доволни от срещата, не знам дали и гостите са доволни. Трябваше да победим, за да сме близо до челната двойка. Изоставаме, но продължваме да преследваме до последно”, заяви Николов.