Локомотив прегази Севлиево в Мездра

Локомотив (Мездра) разгроми 4:0 едноименния тим на град Севлиево в мач от 25-ия кръг на Северозападната Трета лига. Три гола реализира Валдемар Стоянов, който пропусна да запише поне още един хеттрик. Това е достатъчен показател за тоталното надмощие на домакините. Те откриха головата си сметка в 18-ата минута, когато Лионел Матадос стреля неспасяемо от ъгъла на наказателното поле. Наказателната акция на Валдемар Стонов продължи само 14 минути през второто полувреме. В 64- ата Методи Янков му подаде топката пред празната врата и стана 2:0. В 74- ата Матадос преодоля трима и центрира към капитана си – 3:0. 16- годишният Светослав Бонев пък асистира за четвъртото попадение на Стоянов. Единствената неприятност за „железничарите“ в мача беше контузията в коляното на Митко Милчев. Севлиевци имаха само една голова възможност, но се засуетиха и я пропиляха.