Спартак (Москва) триумфира в зрелище с Ростов

Спартак (Москва) измъкна победата в гостуването си на Ростов. Двата тима направиха истинско зрелище, а срещата завърши при резултат 3:2 за гостите.

Спартак пръв взе преднина в мача. В 23-ата минута Виктор Моузес порази вратата на съперника за 0:1.

Домакините обаче направиха пълен обрат за 5 минути. Първо в 27-ата минута Павел Маслов си вкара автогол и резултатът бе изравнен. В 32-ата минута пък Георги Махатадзе вкара за 2:1.

Последната дума обаче отново бе за московчани, а героят бе Александър Соболев. Той първо възстанови равенството в 44-ата минута, а след това вкара и победния гол в 58-ата минута.

След тази победа Спартак е на 2-ата позиция с 47 точки. Ростов остава на 8-ото място с 37 точки. Водач е Зенит с 48 точки.