Ивица Олич дебютира с победа начело на ЦСКА (М) в мач с рекорден брой дузпи

Хърватинът Ивица Олич дебютира с победа като старши треньор на руския гранд ЦСКА (Москва). "Армейците" надвиха с 2:1 като гости Тамбов в мач, който ще се запомни с рекордните за един двубой в руската Премиер лига 4 дузпи. Три от тях бяха в полза на столичани.

Артьом Архипов изведе Тамбов напред в резултата с удар от бялата точка още в 16-ата минута, но в 26-ата Никола Влашич изравни, също от дузпа. В 52-ата минута Хосе Саломон Рондон реализира втората дузпа за московчани, а в 64-ата Влашич този път направи пропуск от бялата точка, но това не попречи на ЦСКА (Москва) да грабне победата и да се изкачи на четвърто място в класирането след 24 кръга с 43 точки, на 5 зад лидера Зенит, който е с мач по-малко към момента. Тамбов остава на последното 16-о място с 13 точки.