Фенербахче на нокти за две от звездите си, станаха ясни контузиите

След контузията на Нандо де Коло и Ян Весели в мача срещу Барселона от 33-ия кръг на Евролигата, Фенербахче публикува официална информация за здравословното състояние на двамата играчи, което ще бъде подложено под наблюдение през следващите седмици.

След необходимите прегледи турският отбор информира, че контузията на Ян Весели е в лявата връзка на десния глезен, докато травмата на Де Коло се дължи на предишен проблем в коляното.

Участието на Де Коло в мача срещу Реал Мадрид се очаква да бъде решено в последната минута, докато Весели ще почива, за да бъде готов за старта на плейофите в турнира на богатите.

В последния кръг от редовния сезон на Евролигата Фенербахче приема Реал Мадрид. Срещата е на 8 април (четвъртък) от 20:45 часа.

Турският гранд заема пета позиция в класирането с баланс 20-13 и вече си осигури място в топ 8, а Кралският тим се намира на седмо място в таблицата с 19 победи и 14 загуби, но все още трепери за мястото си в плейофите.

Снимка: euroleague.net