Верона прекърши Каляри през второто полувреме

Верона победи като гост Каляри с 2:0 в среща от 29-ия кръг на Серия "А". И двата гола бяха отбелязани през второто полувреме, като в 54-ата минута Антонин Барак изведе гостите от Верона напред в резултата, а Кевин Лазаня "подпечата" трите точки на тима си с попадение в 9-ата минута на добавеното време. В 89-ата минута наставникът на Верона Иван Юрич получи червен картон за бурни протести срещу съдийско решение.

След този успех Верона заема осмо място в класирането с 41 точки. Каляри пък е 18-и с 22 точки, като записа днес трето поредно поражение в първенството.