"Синя звездна класация", ОСК "Левски" награждава най-добрите си спортисти

Славия и Локомотив Пловдив завършиха наравно в контрола

Славия завърши наравно 1:1 у дома с Локомотив Пловдив в приятелски мач. Началото на двубоя беше равностойно, като в 17-ата минута удар с глава на Видол Сейменски мина над вратата, пазена от Георги Петков. Десет минути след това далечен шут на Владислав Узунов срещна напречната греда на вратата на гостите. В 61-ата минута Локомотив поведе в резултата с гол на Александър Иванов, разписал се във вратата на столичани след пас на Георги Минчев. В 78-ата минута удар на Ивайло Димитров от фаул не намери целта. Седем минути преди изтичане на редовното време Йерун Луму подаде към Ивайло Димитров и нападателят свали топката за Филип Ангелов, който изравни резултата.

7 Славия - Локомотив (Пловдив)

Славия: Георги Петков, Петър Патев, Надер Гандри, Костадин Велков, Михаил Александров, Ерол Дост, Дарко Тасевски, Владислав Узунов, Емил Стоев, Радослав Кирилов, Калоян Кръстев (след почивката като резерви влязоха Иван Дерменджиев, Александър Златков, Ертан Томбак, Емил Виячки, Мартин Атанасов, Димитър Стоянов, Петър Вуцов, Филип Ангелов, Ивайло Димитров, Йерун Луму, Стелиян Добрев)

Локомотив: Илко Пиргов, Диниш Алмейда, Дейвид Малембана, Видол Сейменски, Александър Колев, Икечи Езе, Николай Николаев, Конър Руан, Паоло Уртадо, Александър Иванов, Георги Минчев