ЦСКА-София загуби от Литекс

ЦСКА-София отстъпи на Литекс с 1:2 в контролна среща, играна в Панчарево при закрити врата. Първото полувреме предложи позиционен футбол, като играта предимно се водеше в половината на гостите от Ловеч. В началото на второто полувреме отборът на Живко Желев поведоха с попадение на Добромир Бонев. Нападателят простреля Димитър Евтимов за 1:0.

34 ЦСКА-София - Ботев (Враца)

"Червените" отвърнаха с неточен удар на Жорди Кайседо. След това резервата Митко Митков пропусна да изравни с далечен шут. Последва нова опасност пред вратата на Литекс, но Греъм Кери прати топката над целта. В 80-ата минута Жул Кейта направи рейд и намери Бисмарк Чарлс, който възстанови равенството - 1:1. В 86-ата минута обаче острието на ловчанлии Бонев отново наказа отбраната и вратаря на ЦСКА-София. Така Литекс спечели проверката срещу тима на Бруно Акрапович.

ЦСКА-София 1:2 Литекс

0:1 Добромир Бонев (47)
1:1 Бисмарк Чарлс (80)
2:1 Добромир Бонев (86)

Стартов състав на ЦСКА-София: 1. Густаво Бусато, 2. Юрген Матей, 3. Жеферсон Телес, 4. Мено Кох, 7. Енрике Рафаел, 15. Тибо Вион, 18. Брадли Мазику, 19.Иван Турицов, 20. Тиаго Родригез, 28. Пламен Гълъбов, 30. Жорди Кайседо.

Резерви: 25. Димитър Евтимов, 5. Федерико Варела, 6. Митко Митков, 8. Греъм Кери, 14. Жул Кейта, 17. Бисмарк Чарлс, 21. Амос Юга, 24. Джером Синклер, 27. Мартин Смоленски, 29. Александър Бучков.

Снимка: cska.bg