Феро започна ударно в Лом

Лидерът на Северозападната Трета лига – Левски (Лом) разгроми у дома младата селекция на Ботев (Враца) с 5:0 в дебюта на Ферерио Спасов като треньор на домакините. Двубоят е от 22-ия кръг на първенството. Наказателната акция на ломския състав започна още в 4-ата минута, когато Петко Петков откри резултата с удар от воле след пас на Георги Цеков. Последният асистира и за още две попадения. В 21-ата минута той подаде на Мариян Огнянов и лидера на тима вкара за 2:0. Огнянов пък изведе на празна врата Мартин Орлинов и в 34-ата минута съотношението стана класическо. Малко преди почивката Цеков пак намери Огнянов, който покачи на 4:0.

През второто полувреме като резерви за Левски влязоха Рангел Абушев и Йордан Йорданов. В 66-ата минута първия подаде пред празната врата и втория реализира – 5:0. Петков пропусна да се разпише още веднъж. Накрая врачани можеха да достигнат до почетен гол, но ломския вратар спаси.