Никола Илиев с първи гол за Интер, но "нерадзурите" отпаднаха от Купата

Никола Илиев отбеляза първия си гол с екипа на Интер. Днес младокът започна като титуляр за Примаверата на "нерадзурите" в мача за Купата на Италия с Лацио, загубен от Интер с 2:4. Коко Илиев отбеляза втория гол за своя тим в началото на второто полувреме, с което намали изоставането на "нерадзурите", които губеха с 1:3 на почивката.

Въпреки че голът му даде надежи на Интер за изравняване, грандът от Милано допусна четвърти гол и отпадна от турнира за Купата. През първото полувреме на мача Илиев имаше още възможности да се разпише.