Дженоа забрави какво е победа (видео)

Отборите на Дженоа и Удинезе завършиха при резултат 1:1 в двубоя помежду си от 27-ия кръг на Серия "А". Още в 8-ата минута 37-годишният македонски ветеран Горан Пандев изведе "грифоните" от Генуа напред в резултата. Той овладя добре топката на метри пред противниковата врата и с прецизен удар опъна мрежата. В 30-ата минута Родриго Де Паул изравни от дузпа, а до края на срещата не бяха отбелязани други голове и мачът приключи без победител.

Така Дженоа вече в 6 поредни срещи няма победа и заема 14-о място в класирането с 28 точки. Удинезе пък е 10-и с 33 точки.