Тази ситуация вбеси най-много Херо в мача срещу Лудогорец (видео+снимка)

Наставникът на Берое Димитър Димитров обяви след домакинското поражение с 1:4 от Лудогорец, че съдиите свирят срещу неговия тим в четвърти пореден двубой.

Херо каза, че според него реферите не са се справили добре и отличи една ситуация. Специалистът е на мнение, че голът на Кешерю, с който Лудогорец откри резултата още в 3-ата минута, е бил от чиста засада.

В крайна сметка обаче се оказа, че ситуацията не е никак лесна за отсъждане, тъй като в нея не трябва да се гледа само защитникът на Берое, който е плътно до Кешерю, а и този, който е най-отдясно в отбраната на заралии. И съмненията са, че именно десният защитник на старозагорци покрива засадата. Но дали съдиите са прави или не, едва ли може да се установи без използването на ВАР. А системата ще бъде въведена в родното първенство за плейофите в първата шестица.