Илиан Илиев: Привидно добро съдийство, имаше чиста дузпа за нас

Наставникът на Черно море Илиан Илиев обяви след поражението с 0:1 от Арда в Кърджали, че главният рефер Георги Кабаков е подминал дузпа в полза на моряците.

“Не заслужавахме да загубим. Знаехме какво да правим срещу схемата на Арда. Имахме ситуации, но голът им падна срещу развитието на мача. Второто полувреме идеята на Арда бе да се прибере и да разчита на дълги топки.

Дойдохме да скъсим разликата с тях, но се случи обратното.

Мисля, че имаше чиста дузпа за нас в осемдесет и някоя минута. Срещу привидно доброто съдийство, когато има две-три ситуации, те влияят. Делев се буташе в Димов, падаше и фаул. Съжалявам, че говорим за това, но когато отборите са равностойни, тези малки неща накланят везните”, коментира Илиев.