Уфа е последният четвъртфиналист за Купата на Русия (видео)

В последен мач от осминафиналите в турнира за Купата на Русия Уфа се наложи над Урал с 3:0. Мачът на стадион "Нефтяник" беше равностоен до почивката, но след нея домакините вкараха три гола за четвърт час и се класираха за следващата фаза, където ще се изправят срещу Ахмат в Грозни.

Резултата откри Тимур Жамалетдинов в 50-ата минута. В 62-ата Комнен Андрич се разписа от дузпа, а в 67-ата отново Жамалетдинов реши всичко в полза на Уфа.

Другите четвъртфинални двойки са Арсенал (Тула) - ЦСКА (Москва), Криля Советов - Динамо (Москва) и Сочи - Локомотив (Москва).