Героя наказа Перун като гост с три гола

С голове на Кристиян Николов в 70-ата, Марио Йорданов – 85-ата и Емил Симеонов в 88-ата минути отборът на Сливнишки герой победи като гост Перун с 3:0.

И трите попадения гостите отбелязаха през втората част на мача след като Марио Йорданов влезе в игра, сложи ред с действията си в нападението на отбора си и беше в зародиша на всяка атака на тима. На два пъти, в 80-ата и 82-ата минути, той уцели лявата странична греда зад стража на Перун Атанас Тъпигьозов.

В отбора на домакините всичко стигаше до границата на наказателното поле на гостите. Липсваше точен завършващ удар.