Янис Каргас донесе победа на Янина над гранда Панатинайкос

Янис Каргас герой за успех на Янина

Бившият защитник на Левски Янис Каргас донесе победата на Янина над гостуващия Панатинайкос с 2:1 в първия четвъртфинал от турнира за Купата на Гърция по футбол.
Каргас, който изведе тима си с капитанската лента, се разписа с глава след центриране от корнер в средата на второто полувреме. Гостите от Атина поведоха още във втората минута с попадение на бившия нападател на Манчестър Юнайтед Федерико Македа, но 20-ина минути по-късно Йоргос Памлидис изравни.

Каргас вкара във втори пореден мач на Янина и има общо три попадения през сезона досега.