Левандовски: Невероятно е, че имаме шест трофея

Нападателят на Байерн (Мюнхен) Роберт Левандовски, който си заслужи приза за "Най-добър играч" на Световното клубно първенство, определи като "невероятно" постижението, до което тимът на Ханзи Флик достигна, печелейки всичките шест възможни трофея през последния сезон.

"Всичко, което искахме, е да спечелим. Сега притежаваме и шестте трофея, които можехме да завоюваме.
 Днес имахме голямо желание за победа. Голът, който вкарахме, вероятно дойде при първото ни центриране в мача. Казах на момчетата на полувремето, че трябва да правим повече центрирания. Направихме точно това и сега имаме шест купи, което е невероятно", каза още полският нападател.
Именно той центрира към Бенжамен Павар в 59-ата минута, който вкара единствения гол в срещата, завършила 1:0 за Байерн.