Бивш нападател на Левски и Лудогорец дебютира с два гола за Спартак (Плевен)

Отборът на Спартак (Плевен) победи с 2:0 Севлиево в контролна среща. Два гола заби новото попълнение Мирослав Антонов. Бившият нападател на Левски и Лудогорец се разписа в 30-ата и 36-ата минута за успеха. Гол на Джаксон да Силва пък бе отмнене заради засада. Дебют за спартаклии направи и още едно ново попълнение - Михаил Иванов.

Половин час след началото Антонов проведе самостоятелен пробив, финтира бранител на съперника и стреля неспасяемо – 0:1. След 6 минути таранът бе спрян с нарушение и сам реализира отсъдената дузпа. В 70-ата минута бразилецът Джаксън да Силва заби за трети път топката в мрежата на домакините, но попадението не беше зачетено заради спорна засада. Пропуски за Спартак направиха още Айкут, Джаксън, Андриян Димитров, Антонов и другия бразилец в състава Клаубер Сантана. Севлиевци отправиха няколко далечни удара.