Септември (Сф) надви Янтра

Отборът на Септември (София) завърши зимната си подготовка с победа над Янтра (Габрово). Двубоят се игра на стадион Драгалевци, а "септемврийци" се наложиха над своя противник с резултат 2:0.
Първото попадение падна в 41-ата минута когато Асен Георгиев засече центриране от фаул и прати топката във вратата на гостите. През втората част доминацията на Септември продължи и закономерно отбелязаха второ попадение. Грешка в защитата на Янтра бе наказана от Запро Динев, който открадна топката и с прецизен удар отбеляза за 2:0.

Старши треньорът на столичани Христо Арангелов, не можа да разчита на лекуващите леки травми Стефан Гаврилов, Кристиян Пешов и Марио Илиевски, както и на националните състезатели Симеон Александров и Християн Славков.

Стартов състав на Септември: Банков, Стоянов, Георгиев, Арсов, Ачков, Сармов - к., Тодоров, Казаков, Кабов, Динев, Тасков