Струмска слава обърна Спартак (Вн) край морето

Септември (Симитли) и Струмска слава завършиха наравно

Струмска слава победи с 2:1 Спартак (Варна) в последната си контрола от зимната подготовка.

Мачът се игра на градския стадион в Каварна. “Соколите” поведоха чрез Янаки Смирнов след точно изпълнен пряк свободен удар в 3-ата минута. През втората част Борислав Николов реализира две попадения в 77-та и 88-та минута. Така Струмска слава успя да осъществи пълен обрат и да спечели мача.

За втори път през тази седмица възпитаниците на Владимир Димитров демонстрираха характер. Във вторник отново бяха догонващи в резултата и срещу Септември в Симитли, но завършиха наравно 1:1.