ФК Кюстендил изненада Септември в Симитли

Отборът на Септември (Симитли) изигра петата си контрола от началото на зимната подготовка и загуби с 1:2 от ФК Кюстендил. Това бе и първи мач за годината за Септември на стадиона в Симитли.

Гостите поведоха в 24-ата минута с гол Боян Стойнев, а в 36-ата минута Иван Иванов вкара и втори гол за Кюстендил. Малко преди края на полувремето Даниел Гогов от фаул нацели гредата.Тодор Траянов намали на 1:2 в 73-ата минута. Бившият футболист на Пирин и Локомотив (София) се завърна в началото на януари в родния си град.

Дебют за Септември направи бившият вратар на Пирин (Благоевград) Франческо Руберто.