УБА и Фулъм не спечелиха нищо (видео)

Уест Бромич и Фулъм направиха атрактивно 2:2 в директната битка за оцеляване, в която се вкопчиха, и така не успяха да се доближат съществено до спасителната зона. Лондончани доминираха значително през първата част и заслужено поведоха в резултата с гол на Боби Рийд още в деветата минута, но "дроздовете" стигнаха до пълен обрат в началото на второто полувреме. Две минути след подновяването на играта Кайл Бартли изравни, а Матеус Перейра направи 2:1 в 66-ата след асистенция на новото попълнение Мбайе Диане. Нападателят, който бе привлечен под наем от Галатасарай, направи доста добър дебют. Иван Кавалейро оформи крайния резултат в 77-ата минута. Тогава гостите отправиха и първия си удар след почивката.

След този двубой Фулъм остава на 18-о място във временното класиране - на четири точки зад Брайтън, който е над чертата. УБА има два пункта по-малко от "котиджърс", но и мач повече. Все пак това е първа точка за "дроздовете" у дома, откакто Сам Алардайс пое отбора.