Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Айнтрахт се надигна в последните минути и влезе в топ 3 на Бундеслигата (видео)

Отборът на Айнтрахт (Франкфурт) постигна късен обрат и записа победа с 3:1 при домакинството си на Херта (Берлин) от 19-ия кръг на Бундеслигата.

И четирите попадения паднаха през втората част. Въпреки натиска на домакините, берлинчани бяха тези, които първи стигнаха до гол, благодарение на Кшищоф Пьонтек в 66-ата минута. Тяхната преднина обаче продължи твърде кратко, тъй като само минута по-късно Андре Силва възстанови равенството. Пълният обрат дойде в 85-ата минута, когато точен беше Мартин Хинтерегер, а с второто си попадение за днес, Силва оформи крайното 3:1, разписвайки се от дузпа в 95-ата минута. Така Айнтрахт събра 33 точки в актива си и се настани на третата позиция в класирането. Херта пък е 14-и със 17 спечелени пункта.