Бивша звезда на Левски продължава да прави фурор във Франция

Бившият полузащитник на Левски Стайн Спиерингс донесе победата на Тулуза с 1:0 над гостуващия ФК Париж в срещата от 18-ия кръг на втория френски ешeлон. Спиерингс, който премина от "Герена" в клуба от Лига 2 в началото на октомври, реализира единствения гол в 66-ата минута с изстрел от 25 метра в долния десен ъгъл на вратаря Венсан Демарконе. Това беше седмо попадение на нидерландеца в 11 мача на тима от първенството. Тулуза записа четвърта поредна победа и се изкачи на второто място в класирането с 35 точки, само на две точки зад лидера Троа.