Бентанкур: Трябва да работим върху настройката си за мачовете

Родриго Бентанкур заяви, че Ювентуси все още трябва да работи много върху това играчите да са фокусирани през всичките 90 минути на срещите и голове като този, който бе допуснат срещу Удинезе в края на срещата, не бива да се получават.

“Старата госпожа” спечели с 4:1 домакинството си в неделя вечер и започна позитивно новата година след доста неубедителния финал на миналата, когато загубиха с 0:3 на собствен терен от Фиорентина.

“Фриуланите” успяха да поведат с попадение на Родриго Де Паул, но то бе отменено с решение на ВАР, което проправи пътя на торинци към успеха след точни изстрели на Кристиано Роналдо с два гола, Федерико Киеза и Пауло Дибала.

“Не стартирахме срещата с правилната настройка и допуснахме гол, който за щастие бе отменен за игра с ръка. След почивката се справихме по-добре и заслужихме победата, но в края отново се разконцентрирахме и им позволихме да отбележат. Смятам, че трябва да сме по-концентрирани през всичките 90 минути. Позволихме на Удинеза да създаде прекалено много възможности и това не бива да става. Не ме интересува дали съм вкарал или не, направих асистенция, което си е същото, защото съм помогнал на отбора. Това е победа, която заслужавахме и за която се борихме здраво. Сега имаме няколко дни да се възстановим и да се подготвим за сблъсъка с Милан,” заяви Бентанкур след мача.