Пропусната дузпа попречи на Урал да вземе победата в Тамбов (видео)

Отборите на Тамбов и Урал не излъчиха победител в последния мач за годината в руската Премиер лига. Двубоят приключи при резултат 1:1, но гостите повече могат да съжаляват, че не взеха трите точки.

Урал откри резултата в 29-ата минута с гол на Отман Ел Кабир в 29-ата минута, но Тамбов изравни в 45-ата чрез Герман Онугха.

През второто полувреме гостите получиха дузпа в своя полза, но Ел Кабир пропусан от бялата точка и така срещата остана без победител.

След този мач Урал се намира на 12-ото място с 21 точки, докато Тамбов остава на последната позиция с 13 точки.