Стеф Къри загря с още 29 точки преди сблъсъка с Дюрант и Нетс

Звездата на Голдън Стейт Уориърс Стеф Къри отново показа върхова форма в предсезонната подготовка. Плеймейкърът отбеляза 29 точки, 16 от които през третата четвърт, във втори пореден мач срещу Сакраменто Кингс, след като през изминалата нощ "войните" надвиха "кралете" със 113:109 (29:29, 36:33, 27:19, 21:28) в последната си контрола преди старта на новия сезон.

Къри реализира 29-те си точки при стрелба 9/23 от игра и 6/13 от тройката, добавяйки 6 борби, 3 асистенции и 3 отнети топки за 29 минути игрово време. Уориърс отново не можеха да разчитат на двама от титулярите си - крилото Дреймънд Грийн и центърът Джеймс Уайзмън. Голдън Стейт открива сезона на 23 декември с гостуването си на Бруклин Нетс.
Кели Убре-младши вкара 22 точки за победата, Андрю Уигинс завърши с 19, а Джордан Пул добави 11. За Сакраменто Харисън Барнс бе над всички с 19 точки и 5 борби, Хасан Уайтсайд остана    с 12 и 9 борби, а Бъди Хийлд и Неманя Биелица вкараха по 11 и 10 точки съответно.