Силен мач за Георги Костадинов, но нова загуба за Арсенал (видео)

Георги Костадинов с цял мач при загуба на Арсенал (видео)

Българският национал Георги Костадинов игра пълни 90 минути за отбора на Арсенал Тула при поражението с 0:1 от Ротор като гост в среща от 19-ия кръг на Висшата лига на Русия.
Костадинов завърши мача с жълт картон за нарушение в средата на терена в 73-тата минута. Халфът бе един от най-дейните за Арсенал на терена, а гостите от Тула имаха пълно игрово превъзходство, като отправиха общо 19 удара към вратата на противника. Те обаче така и не успяха да реализират гол, което им се случва в шести пореден шампионатен мач.

Многото пропуски на гостите позволиха на Ротор да стигне до успеха с гол от дузпа на бразилеца Фламарион в 81-вата минута.

Загубата остави Арсенал на 14-о място в класирането с 14 точки, колкото има и тимът на Ротор, който обаче е на 13-а позиция от 16 отбора.