Белия: Пропускахме и се изнервихме, което не е добре

ЦСКА 1948 спря устрема на Арда, "червените" ощетени в още един възлов мач (видео)

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Николай Киров даде мнението си след равенството 1:1 с ЦСКА 1948.

"В началото на второто не контролихме нещата и допуснахме гола. Втора причина, последното решение в атака, не завършихме атаките по най-добрия начин. Това ни изнерви, което не е добре. И на полувремето го коментирахме. Допуснахме грешка за гола, но резултатът е такъв, какъвто е. Противникът вкара още един вътрешен халф и нещата нормално се изравниха. Имахме контрол върху топката, работим и върху двете схеми на игра, излизаме в подходящата схема в зависимост от замисъла ни. В последните десет минути можехме да завършим по-добре атаките и да спечелим. Хубаво е, че хората в Кърджали ни подкрепят. Днес бяхме срещу състав от предната част в класирането, двуостър двубой, добър двубой със ситуации пред двете врати. Светослав Ковачев няма право да играе в следващата среща, а дали ще остане при нас, не съм запознат още. Срещу Лудогорец ни трябва сериозна дисциплина, това е качествен състав, който може да се възползва от всяка грешка", каза Белия.