Леверкузен си отмъсти на Славия (видео)

Леверкузен взе реванш от Славия (Прага) и го направи по категоричен начин. Германците спечелиха с 4:0 като домакин и завършиха на първо място в група С, докато днешният им съперник остана на втора позиция. В края на октомври Славия нанесе първата и единствена досега загуба на "аспирините" от началото на сезона, но днес бяха тотално надиграни.

Отборът на Петер Бош доминираше през целия двубой и вкара по два гола в двете полувреме. Преди почивката Лион Бейли се разписа на два пъти, след час игра Диаби увеличи аванса на домакините, а в край на двубоя Белараби оформи крайното 4:0.