Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

От Локо (ГО) недоволни: Съдията сътвори цирк, осакати ни!

Спортист (Своге) няма спирка

Локомотив (Горна Оряховица) изрази сериозни претенции към главния рефер Любослав Любомиров, който ръководеше срещата на отбора със Спортист (Своге). В официалния сайт на клуба, "железничарите" обвиниха съдията, че е отсъдил несправедлива дузпа и е показал несъществуващи жълти картони, с което е осакатил тима. Локомотив отстъпи във въпросния мач с 0:3.

Ето какво споделиха от отбора без редакторска намеса:

Скъпи приятели, уважаеми фенове,

Виждате цирка, сътворен от главния съдия Любослав Любомиров от Перник, който измисли в 38-та минута дузпа за домакините. До тази 38-ма минута футболистите на ОФК „Локомотив“ (ГО) диктуват събитията на терена.

Главният съдия Любослав Любомиров си съчини и показа жълти картони на Владислав Мирчев и Петко Цанков, като осакати нашия отбор за последния двубой от есенния дял на първенството във Втора лига.

В последното домакинство на 12.12.2020 г. (събота) срещу ПФК „Септември“ (София) треньорският щаб няма да може да използва Владислав Мирчев и Петко Цанков, поради наказание, измислено от главния съдия Любослав Любомиров. Според заповедта на здравния министър и на БФС в този мач не могат да вземат участие Янислав Цачев, Иван Славов, Владимир Янков, Йордан Борисов и Валентин Петров, защото не са навършили 18 години.