Цветан Соколов и Динамо (Москва) с двойна победа за Купата и Суперлигата на Русия (снимки)

Националът Цветан Соколов и неговият Динамо (Москва) са на крачка от класиране във Финалната четворка на турнира за Купата на Русия. Волейболистите на Константин Брянский победиха категорично АСК (Нижний Новгород) с 3:0 (27:25, 25:17, 25:15) в двубой от полуфиналния турнир от Група В на надпреварата, на който са домакини. Срещата бе част и от Суперлигата на Русия - отложена от 3-ия кръг.

Цецо Соколов отново бе на ниво, като се разписа с 10 точки за два гейма на терена (1 ас, 43% ефективност в атака).

11 точки

В Суперлигата на Русия Динамо е на третата позиция със 7 победи и 21 точки, АСК е 13-и с 5 точки (2 успеха, 7 поражения) и два мача повече.

Днес (2 декември) е вторият двубой за Динамо, като тимът от руската столица среща Кузбас (Кемерово) в 18:00 часа.