Генчев: Нито от резултата, нито от играта сме доволни

Десподов: Далеч сме от истината, трябва да направим сериозен анализ

Старши треньорът на Лудогорец Станислав Генчев говори след поражението на тима с 0:4 от Тотнъм в сблъсък от груповата фаза на Лига Европа.
Беззъбо, безидейно, безпомощно - Лудогорец разбит в Лондон (видео) "Нито от резултата, нито от играта сме доволни. Единственото позитивно нещо е, че след 20 дни отново играхме мач и то срещу доста сериозен съперник. Поне да си върнем част от формата. Да се подготвим за оставащите 7 двубоя до края на годината", започна той.

"Специално за Тотнъм бе подготвено това нещо, тъй като в предния мач в Разград доста от положенията бяха създадени точно през центъра на защитата. Това е отбор, който обича да комбинира през централната част. Видяхте и няколко дни по-рано срещу Манчестър Сити вкараха подобен гол. Затова искахме да имаме по-голяма сигурност в центъра, но въпреки всичко допуснахме доста слабости.
Опитвахме се да вкарваме по-свежи хора, тъй като доста отпаднаха физически. Имахме само петима, които бяха тренирали нормално. 14 дни не са водили тренировки, логично е да отпаднат и да бъдат сменени. Първо да ги предпазим от контузии и другото, да вкараме по-свежи, които да се включат и да помогнат на останалите си колеги.

В Европа всеки един мач е важен. Носи престиж на клуба, точки. Трябва да подходим изключително сериозно и да търсим максимума", завърши младият специалист.